ZADZWOŃ 22 857 81 90 i zarezerwuj stolik.MAKE RESERVATION NOW

Nasz zespół

Łączy nas przede wszystkim pasja do wykonywanego zawodu. Mamy wspólny cel i do niego dążymy –profesjonalna obsługa i Państwa zadowolenie. Dodaje nam to energii i pobudza do działania i dalszego rozwoju.

Poznajcie ludzi, którzy tworzą American House.

 

Na co dzień go nie widzicie, bo od świtu do późnej nocy ten człowiek jest schowany za wydawką. Spokojny, cichy, stonowany. Zawsze pomocny, pełen energii, uśmiechnięty. Mimo tak młodego wieku zdołał już osiągnąć najwyższy tytuł mistrzowski Chef de cuisine. Od kilku lat prowadzi kuchnię American House, a jego doświadczenie w dziedzinie tworzenia nowych potraw jest niepowtarzalne.
Specjalizuje się w makaronach, rybach i wołowinie. Jego pasja do gotowania ukryta jest w każdym daniu z naszej karty. To właśnie dzięki niemu, nasze potrawy są wyjątkowe, znakomite i zdumiewające smakiem.
Poznajcie Chef de cuisine Michała Stopczyńskiego.

Gotowanie jest jak malowanie lub komponowanie muzyki. To, w jaki sposób łączy się kolory i nuty, świadczy o talencie kucharza. Jednak sama kreatywność kulinarna nie wystarczy. Dobrych kucharzy poznaje się nie tylko poprzez ich potrawy, lecz również poprzez pryzmat ich organizacji pracy.
Sala restauracyjna jest miejscem pełnym relaksu, ciszy i spokoju. Zaplecze kuchni jest jej przeciwieństwem. Tutaj nie ma czasu na odpoczynek.
Dobry zespół kucharzy jest niczym ogromna maszyna działająca na zasadzie kół zębatych. Każdy w zespole ma kluczowe miejsce dla końcowego efektu pracy – potrawy zamówionej przez klienta. Nad całą maszyną nazywaną Restauracja American House – piecze pełni Sous Chef Tomasz Depner.
To do jego obowiązków należy planowanie potraw, kontrola dostaw – jakości i świeżości półproduktów, szkolenie nowych kucharzy, rozpisywanie grafiku pracy. Nasz Sous Chef jest najbardziej zoorganizowaną osobą w kuchni, kluczem do prawidłowego funkcjonowania zaplecza. Jest logistykiem, liderem, wyśmienitym kucharzem, artystą, mediatorem. To dzięki niemu Restauracja American House działa jak szwajcarski zegarek, a w każdej potrawie można poczuć miłość i pasję do sztuki gotowania.
Rozważny, zdyscyplinowany, opanowany, niezastąpiony perfekcjonista. Urodzony przywódca, który w sytuacjach stresujących zachowuje stoicki spokój.
Poznajcie wybitnego Sous Chef Tomasza Depnera.

 

 

 

 

Olgę cechuje bystrość i życzliwość. Jak sama mówi Restaurację American House kocha jak swój dom. Prawdopodobnie dzięki jej matczynemu urokowi nasi goście również często podkreślają wyjątkowość domowej atmosfery w Restauracji.

Olgę cechuje bystrość i życzliwość. Jak sama mówi Restaurację American House kocha jak swój dom. Prawdopodobnie dzięki jej matczynemu urokowi nasi goście również często podkreślają wyjątkowość domowej atmosfery w Restauracji.

 

Znajdź nas na Facebooku

Dane kontaktowe

American House
ul. Baletowa 3
02-867 Warszawa
tel. 22 857 81 90

 
 

Restauracja American House Warszawa Ursynów - dogodny dojazd Piseczno i okolice. Zapraszamy!

Godziny otwarcia

Nasza restauracja czynna jest codziennie od 10:00 do ostatniego gościa.
Kuchnia czynna jest od 10:00 do 22:00.